Metal Toka, yüksek Sertlik Metal Dikdörtgen Güzel El Sanatları için Dikişli Çanta için Çanta için DIY Zanaat(3/8x25x15mm)

Metal Toka, yüksek Sertlik Metal Dikdörtgen Güzel El Sanatları için Dikişli Çanta için Çanta için DIY Zanaat(3/8x25x15mm)

mevcut
₺ 58.50
İşlenmemiş:

Mükemmel Performans : Metal halkanın uygulanması kolaydır, iyi yük taşıma özelliklerine ve darbe direncine sahip klasik toka, yük altında şekilsiz veya çökmez.Çok amaçlı : Kayış dokuma kemer halkaları farklı kişilik sıralama, hafif ve güzel, çeşitli kullanımlar karşılayabilir.Prim Malzeme : Metal toka metal demir malzeme yapılır, dayanıklı, güçlü sertlik, uzun aşınma direnci, solmaya kolay değil, uzun ömürlü.Ince El Sanatları : Çok katmanlı cilalı kaplama yüzeyi, ince öğütme ve parlatma.Zor ve zor değil.Geniş Uygulama : Bu metal dikdörtgen, her türlü dıy aksesuarında yaygın olarak kullanılır : evcil hayvan çantası, köpek tasması, köpek göğüs kemeri, köpek koruyucusu, çanta, sırt çantası, kemer vb.Özellik : 1. Prim Malzeme : Metal toka metal demir malzeme yapılır, dayanıklı, güçlü sertlik, uzun aşınma direnci, solmaya kolay değil, uzun ömürlü.2. Ince El Sanatları : Çok katmanlı cilalı kaplama yüzeyi, ince öğütme ve parlatma.Zor ve zor değil.3. Geniş Uygulama : Bu metal dikdörtgen, her türlü dıy aksesuarında yaygın olarak kullanılır : evcil hayvan çantası, köpek tasması, köpek göğüs kemeri, köpek koruyucusu, çanta, sırt çantası, kemer vb.4. Mükemmel Performans : Metal halkanın uygulanması kolaydır, iyi yük taşıma özelliklerine ve darbe direncine sahip klasik toka, yük altında şekilsiz veya çökmez.5. Çok amaçlı : Kayış dokuma kemer halkaları farklı kişilik sıralama, hafif ve güzel, çeşitli kullanımlar karşılayabilir.Şartname : Öğe Türü : Metal Buckle Material : Iron Use : Evcil hayvan Çantası, Göğüs Kemeri, Yaka Aksesuarları Dikdörtgen Toka Paket Listesi : 100 x Metal Toka.

Detaylar

Item Type:
Metal Buckle
Material:
Iron
Use:
Pet Bag, Chest Strap, Collar Accessories Rectangular Buckle
Package List:
100 xMetal Buckle :

Benzer ürünler kategorisinde