Parmak izi Kapı Kolu, Mükemmel İşçilik Kapı Kolu Ev Güvenlik Kilidi için Sol Açılış ve Sağ Açılış Kapılar

Parmak izi Kapı Kolu, Mükemmel İşçilik Kapı Kolu Ev Güvenlik Kilidi için Sol Açılış ve Sağ Açılış Kapılar

mevcut
₺ 83.85
İşlenmemiş:

Mükemmel işçilik, ince doku, parlak ve rahat dokunuş hissi sağlar.Vida ile basit kurulum, kablolamaya ve delmeye gerek yok, zamandan ve emekten tasarruf edin.Yarı iletken aktif parmak izi kilidi, benzersiz biyolojik kırmızı ışık tanıma teknolojisi, parmak izi tanımlamasını daha doğru ve safer.It çoğu standart kapı kilidinin yerini alabilir, sol açma ve sağ açma kapıları için uygundur (sol veya sağ açma ayarlanabilir).Acil şarj portu ile güç kesintisini önleyin.Özellik : 1. Yarı iletken aktif parmak izi kilidi, benzersiz biyolojik kırmızı ışık tanıma teknolojisi, parmak izi tanımlamasını daha doğru ve daha güvenli hale getirir.2. Sol açma ve sağ açma kapıları için uygun olan çoğu standart kapı kilidinin yerini alabilir (sol veya sağ açma ayarlanabilir).3. Acil şarj portu ile güç kesintisini önleyin.4. Mükemmel işçilik, ince doku, parlak ve rahat dokunuş hissi sağlar.5. Vida ile basit kurulum, kablolamaya ve delmeye gerek yok, zamandan ve emekten tasarruf edin.İnstructions1 (dahil Değildir)6 VOperating Geçerli : 120m AStandby Geçerli : 40u AFRR : 0.05%UZAK : USB bağlantı Noktası 0,001%Parmak İzi Karşılaştırma : 1 : Nn Low Voltaj Alarmı : 4.8 VOperating Sıcaklığı : -10 ° - 60 C Bağıl Nem : 20 %-90%Yedek Güç Kaynağı : Port Battery için : 4 x AAA Pil 20 Resolution : 500 DPİDoor Açma : Parmak İzi, Key Supply Gerilim : Parmak izleri yarı İletken Parmak İzi Reader Number Olarak resim shown Fingerprint Okuyucu Çinko Alloy Color Parmak İzi Kapı Lock Material özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : : : : : . Unlock Verification başarılı : Yeşil Işık on Verification başarısız oldu : Kırmızı ışık on2. Kilidi kapat5s3'ün kilidini açtıktan sonra kilit kapanacaktır. Parmak izi ekleme (ilk üç parmak izi kullanıcısı yöneticilerdir ve dördüncü veya daha fazla parmak izi kullanıcısı sıradan kullanıcılardır) A.İlk kez kullanıcı ekleme : ayar tuşuna basın, mavi ışık yanıp söner, yeşil ışık her zaman yanana kadar parmağınıza 5 kez basın.İkinci kez ekleyin : ayar tuşuna basın, mavi ışık yanıp söner, yöneticiyi 1 kez doğrulayın, kimlik doğrulama başarılı olur ve yeni bir parmak izi girmek için mavi ışık her zaman açıktır.4.Parmak izini sil.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fingerprint Door Lock
Material:
Zinc Alloy
Color:
As picture shown
Fingerprint Reader:
Semiconductor Fingerprint Reader
Number of Fingerprints:
20
Resolution:
500DPI
Door Opening:
Fingerprint, Key
Supply Voltage:
6V
Operating Current:
120mA
Standby Current:
40uA
FRR:
0.001%
FAR:
0.001%
Fingerprint Comparison:
1
Low Voltage Alarm:
4.8V
Operating Temperature:
-10℃- 60℃
Relative Humidity:
20%-90%
Backup Power Supply:
USB Port, for PortBattery
Instructions :
1. Unlock :
Verification successful:
Green light on
Verification failed:
Red light on
2. Close the lock :
The lock will close after unlocking 5S :
3. Add fingerprints (the first three fingerprint users are administrators, and the fourth or more fingerprint users are ordinary users) :
A. Adding a user for the first time:
press the setting key, the blue light flashes, press your finger 5 times until the green light is always on
B. Add for the second time:
press the setting key , the blue light flashes, verify the administrator 1 time, the authentication is successful and the blue light is always on to enter a new fingerprint.
4.Delete fingerprint :

Benzer ürünler kategorisinde